E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Adelina i bën dedikimin romantik bashkëshortit


Adelina Tahiri nuk e fsheh asnjëherë dashurinë që ka për bashkëshortin e saj, avokatin maqedonas, Serjozha Markov.

Madje këngëtarja shqiptare këtë e shpreh në pothuajse secilin postim që e bën në rrjetet sociale.

E më ndryshe nuk ishte as këtë herë, kur Adelina publikoi një “InstaStory” në të cilën ka shkruar “vetëm thirra të të them të dua”, ndërsa shihet së bashku me burrin e saj në një darkë romantike.

Ndërkohë, kujtojmë se Adelina dhe Serjozha janë prindër të një djali.


Mundesia me shume...
Pamje me shume...