E dhimbshme: Vdes këngëtarja shumë e njohur në moshën 30 vjeҫare

Kur do të martohet Lule Mustafa, kjo është përgjigja e saj

Ka ndërruar jetë këngëtarja shumë e njohur në moshën 30 vjeҫare.

Është ndarë nga jeta këngëtarja e njohur.

Këngëtarja e njohur amerikane Cady Groves, ka ndërruar jetë në moshën 30-vjeçare, shkruajnë mediat e huaja.

Kështu u raportua duke u thirrur në burimet e tyre të afërta që e kanë lidhur vdekjen e saj me shkaqe natyrore.

Miq dhe familjarë kanë shprehur pikëllimin e tyre pas humbjes së saj në moshë të re.

Kujtojmë që këngëtarja ishte autore e shumë hiteve si: “This Little Girl”, “Oh darlin”, “Forget You” dhe “Love Actually”.

Kur do të martohet Lule Mustafa, kjo është përgjigja e saj

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !