E fotografuar ‘nga perspektiva e Zogut’, Arjola mahnitë në këtë paraqitje

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky show, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe sapo ka dalë nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Arjola po duket një zonjë e vërtetë.

E fotografuar ‘nga perspektiva e Zogut’, ajo po shkëlqen në këtë paraqitje. /ORAinfo/