E kënaqur me punën e grimerës, Gili publikon këtë foto pasi rregullohet si nuse

Gili, është këngëtarja që i ka qëndruar gjatë skenës muzikore.

Ajo, vazhdimisht ka qenë aktive me projektet e saj, ani pse pandemia disi e bllokoi aktivitetin e artistëve në përgjithësi, shkruan ORAinfo.

Gili gjithmonë është shquar për stilin e saj të veçantë, ku veshjet e saj elegante kanë zënë vend më shumë në gardërobën e saj.

Gili se fundmi ka publikuar një foto sapo ka dal nga frizerka.

Me flokë të rregulluara me stil dhe me grim të bërë me shije, Gili po duket si çikë e re.

Me këtë pamje, këngëtarja do ta shkrijë burrin e saj, Ilir Beranin. /ORAinfo/