E moshuara në izolim/ Shef stërnipin e porsalindur, por nuk mund ta prekë (FOTO)

Erë luftë? Koreja e Jugut dhe Veriut shkëmbejnë zjarr në kufi!!

Erë luftë? Koreja e Jugut dhe Veriut shkëmbejnë zjarr në kufi!!Një e moshuar nuk mund të prekë nipin e saj për shkak se ndodhet e izoluar nga pandemia. Ky është momenti emocionues kur një pensioniste tejet e gëzuar sheh për herë të parë stërnipin e saj nga dritarja e një apartamenti, ndërsa ndodhet e mbyllur prej 7 javësh brenda si pasojë e masave kundër koronavirusit. Joan Cartwright, 92 vjeç, u gëzua pasi nipi i saj, Will dhe gruaja e tij, Jen, u mblodhën për ta prezantuar me stërnipin e gjashtë në Holly.

Ajo hapi krahët përmes dritares së hapur të banesës së saj në Horsforth, ndërsa Leeds dhe Will, 36 vjeç, qëndrojnë në kopshtin poshtë dhe mbajti fëmijën që e moshuara ta shihte. Çifti tha se vizita e befasishme ishte një “moment emocional”, ndërsa e moshuara bërtiti: “Shpresoj se mund ta mbaj një ditë në dorë”.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !