E njihni vogëlushin në foto? Ai është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun

Kina gënjeu për COVID-19, publikohet dokumenti sekret me shkeljet e bëra

Djali në foto është këngëtari i mirënjohur, Gold Ag.

Ai është tejet i pëlqyer në publik dhe pothuajse të gjitha këngët e tij bëhen hite, përcjell ORAinfo.

Kina gënjeu për COVID-19, publikohet dokumenti sekret me shkeljet e bëra

Gold Ag posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktiv me postime.

Sot, ai ka ndarë me ndjekësit një foto nga fëmijëria e tij./ORAinfo/

Kina gënjeu për COVID-19, publikohet dokumenti sekret me shkeljet e bëra

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !