E rëndë, një burrë gjendet i varur në ballkonin e shtëpisë së tij, policia jep detaje

Ngec Reforma Zgjedhore, opozita zbulon ‘vijën e kuqe’ dhe planin e Ramës: Na u refuzua çdo propozim

Ngec Reforma Zgjedhore, opozita zbulon ‘vijën e kuqe’ dhe planin e Ramës: Na u refuzua çdo propozimNjë burrë i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në ballkonin e banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “29 Nëntori” në Vlorë.

Ky shtetas jetonte vetëm dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

“Rreth orës 18:45, në lagjen “29 Nëntori”, Vlorë, në ballkonin e banesës së tij është gjetur i vetëvarur shtetasi N.D., 63 vjeç.

Ky shtetas jetonte vetëm dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !