E tepron Blerona, shkon në restorant pa riçipeta dhe me bluzë të hapur!

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë.

Ani pse profesionin e saj e nisi në radio, ajo për publikun u bë e njohur që kur u bë pjesë e ekranit, shkruan ORAinfo.

Blerona, për vite me radhë është përballur me një mbipeshë e cila dikur i solli edhe probleme shëndetësore.

Kësisoj, ajo mori vendim që bëjë një ndërhyrje në lukth, e cila rezultoi e suksesshme.

Nga një person me mbipeshë, sot Blerona gëzon një formë të jashtëzakonshme.

E sot ajo ka publikuar një foto duke drekuar në restorant.

Pa riçipeta dhe me bluzë krejtësisht të hapur, Blerona e tepron me këtë veshje provokuese.

Kaq joshëse nuk e kemi parë kurrë moderatoren kosovare. /ORAinfo/

Lajme me shume...