E veshur me fustan nusërie, Adelina Ismaili ndan pamje nga klipi i ri me Sabri Fejzullahun (FOTO)

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili dhe ikona Sabri Fejzullahu, janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor. Ata kanë njoftuar për bashkëpunimin pak ditë më parë, gjersa kanë përfunduar edhe xhirimet. Dyshja e famshme e estradës kanë sjell pamje nga klipi, ku nuk ka dyshim se do të jetë i veçantë. Artistja e... The post E veshur me fustan nusërie, Adelina Ismaili ndan pamje nga klipi i ri me Sabri Fejzullahun (FOTO) appeared first on AfterParty.

E veshur me fustan nusërie, Adelina Ismaili ndan pamje nga klipi i ri me Sabri Fejzullahun (FOTO)

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili dhe ikona Sabri Fejzullahu, janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Ata kanë njoftuar për bashkëpunimin pak ditë më parë, gjersa kanë përfunduar edhe xhirimet.

Dyshja e famshme e estradës kanë sjell pamje nga klipi, ku nuk ka dyshim se do të jetë i veçantë.

Artistja e njohur është shfaqur me një fustan nusërie, në të cilin duket e mrekullueshme.

“Të puth baba lulen e ballit…”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë postimit.

The post E veshur me fustan nusërie, Adelina Ismaili ndan pamje nga klipi i ri me Sabri Fejzullahun (FOTO) appeared first on AfterParty.