E veshur shkurt e joshëse, Engjellusha shfaqet në mesin e dy meshkujve!

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka postuar disa foto me dy nipat e saj.

E veshur shkurt e me stil, Engjëllusha po shkëlqen në mesin e dy ‘meshkujve’.

Kaq simpatikë i ka nipat, Engji. /ORAinfo/

Lajme me shume...