Edhe Stresi në protestë, kapet nga Policia, publikon foto

Stresi nxjerr foton i shoqëruar nga policia.

Policia e Shtetit ka nisur shoqërimin e protestuesve që shqyen dyert e selisë së PD-së dhe u futën brenda me dhunë duke thyer gjithçka që u doli përpara.

Mes tyre ka qenë edhe reperi Stresi, i cili përmes një video në Instagram ka treguar se ndodhet në furgonin e forcave blu.

LEXO EDHE: Stresi mes mbështetësve të Berishës? Tensione të shumta brenda PD-së

“Nëse kam gjujt një gurë keni drejt me vepru po jo kot. Unë duhet të shoqëeohem gjithmonë pa bo gjo?? I bëj thirrje mediave”, ka shkruar ai.

Lajme me shume...