Edi Rama i fiksuar pas këngës së fundit të Fifit

Tregoi se i është rikthyer tumori dhe tronditi opinionin, reagon partneri i Adriana Matoshit (FOTO LAJM)

Edi Rama ka postuar një video në profilin e tij në instagram.

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV duket se i ka pëlqyer dhe kryeministrit shqiptar Edi Rama.

Rama ka ndarë në Instagramin e tij një video ku në sfond dëgjohet kënga e Fifit.

“Valbona Magjike”-shkruan ai.

Kënga e re e Fifit ka po pëlqehet në masë të madhe dhe ka marrë mbi 1 milion klikime në Youtube.

https://www.instagram.com/ediramaal/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c6888216-c0c6-4adf-8277-e4f64cdd6c74

https://www.instagram.com/ediramaal/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c6888216-c0c6-4adf-8277-e4f64cdd6c74

Lajme me shume...