Edona bëhet gati për me shkua në dasmë, thjeshtë po duket mahnitëse

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet duke u bërë gati për të përfomuar në dasmë.

E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Edona po shkëlqen në pamje.

A pajtoheni edhe ju që Edona po shkëlqen në këtë veshje…? /ORAinfo/