Elita publikon një foto interesante pas lindjes, ky detaj mori tërë vëmendjen


Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo.

Elita ka publikuar shumë foto në Instagram, pas lindjes.

E së fundmi ka publikuar edhe një foto të saj, ku shihet në pizhama dhe po duket në gjendje të mirë./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...