Elvana Gjata feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

DJ Dagz reagon për herë të parë pas debatit të Einxhel dhe Donaldit

Sot është ditë feste për këngëtaren e shumë pëlqyer nga publiku.

Elvana Gjata sot ka ditëlindjen ku feston 35 vjetorin e lindjes, shkruan Indeksonline.

Qysh në fillim të karrierës është pëlqyer nga fansat, duke korrur suksese të mëdha.

Projekti i fundit nga Elvana erdhi në duet me Mozzik, e cila theu rekorde të dëgjueshmërisë në ‘Youtube’.

Gjithashtu, ajo ka paralajmëruar projektin e ri të cilin pritet ta lansoj me 11 shkurt./Indeksonline/