Edona Llaoshi e ‘kallë’ atmosferën në dasma, dëgjojeni dhe binduni

Edona Llalloshi i “djegë” dasmat, dëgjojeni dhe binduni. Edona Llaloshi mbetet njëra nga këngëtaret më të

Një person therret për vdekje një person në Gjilan

Theret për vdekje një person në Gjilan. Një person është therur për vdekje në Gjilan, today…

Kuvendi nuk ka kuorum për votimin e shkarkimit të pesë anëtarëve të KPMSHCK-së, Kuvendi shkon në pauzë

Nuk ka kuorum për votimin e shkarkimit të pesë anëtarëve të KPMSHCK-së, Kuvendi shkon në pauzë.

Milan is rapidly launching the transfer of two super players

Milan fillon ‘sprintin’: Dy goditje në mesfushë pranë zyrtarizimit. Milan është shumë pranë një goditjeje në

Vucic warns: Serbia will soon start building and rebuilding hospitals in Kosovo

Vucic: Serbia will soon start building and rebuilding hospitals in Kosovo. President of Serbia, Aleksandar

Punished with 2 thousand euro fine after he cheated by taking them 10 thousand euros in the name of charity

Mashtroi duke i marrë 10 thousand euros in the name of charity, is punished with 2 thousand euros…

The Minister of Defense does not indicate the reason for Prindon Sadri's participation in "Defender Europe 2021", Musliu demands his dismissal

Ministri Mehaj s’tregon arsyen e pjesëmarrjes së Prindon Sadriut në “Defender Europe 2021”, Musliu kërkon shkarkimin

Ramush Haradinaj with some questions about Kurti: shows, are you for Geographical Association

Haradinaj me disa pyetje për Kurtin: shows, are you for Geographical Association. Kreu i AAK-së dhe

LDK Sahatqija criticizes Albin Kurti: You have published the inverted symbol of the French president

Zyrtarja e LDK-së kritikon Albin Kurtin: You have published the inverted symbol of the French president. Zyrtarja

Caroline Crouch's mother seeks exclusive niece custody, lawyer: In Athens Lydia will be the killer's daughter

Nëna e Caroline Crouch ka kërkuar kujdestarinë ekskluzive të mbesës, Lydia për ta marrë atë në

It is revealed what Benzema and Ronaldo talked on the field

Benzema tregon se për çfarë bisedoi me Ronaldon në fushë. Karim Benzema ka treguar se ai

Learta is trying to weaken, these exercises she is doing in the gym

She continues to be one of the most talked about names in public. Learta Jakupi u bë