Eto’o zbulon planet e Barcelonës me Messin

Eto’o: E di që Laporta ka një projekt interesant për Messin. Me Lionel Messin e vendosur

Aguero is expected to undergo medical tests of the European giant

Sergio Aguero pritet t’i bashkohet Barcelonës. Duket se hapi i radhës i Sergio Agueros në karrierën

confirmed, Barcelona in direct negotiations with the well-known striker

Memphis Depay pritet që gjatë verës t’i bashkohet Barcelonës. Holandezi u largua nga agjencia SEG dhe

Goodbye Dybala, Juventus finds the replacement

Juventus: Largohet Dybala, vjen Aguero. Fatet e Sergio Agueros dhe Paulo Dybalas mund të lidhen pasi

Luftë e madhe, 5 klube bëjnë ofertë për Agueron

Sergio Agueros do të largohet në fund të sezonit nga Manchester City. Juventusi dhe Interi janë