Engjëllusha vishet serioze, kombinimi i saj bie në sy

Kryeministri Kurti flet para mediave kroate: Vuçiqi po e kopjon Putinin

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka postuar një imazh ku shfaqet e veshur serioze.

E kombinuar me shije, Engii po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/

Kryeministri Kurti flet para mediave kroate: Vuçiqi po e kopjon Putinin

Lajme me shume...