Engjeullsha del në shëtitje me Matinin, veshja e saj lë për të dëshiruar

Engjellusha Saliu, është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Tani ajo së bashku me nënën e saj ka nisur karrierën, ku të dyja së bashku kanë sjellë duete shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Engji njihet si një vajzë shumë e dashur dhe shpesh herë mundohet që të dalë në shëtitje me nipat dhe mbesat e saj.

Së fundmi ajo është parë në një qendër të madhe së bashku me Matinin. Veshja e saj ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/