Engji bën ndryshimin e papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj


Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit, ajo tregon se ka rregulluar thonjët./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...