Era Istrefi e ‘zhytyr’ në luks, shpenzon mbi 2 mijë euro për këtë xhaketë


Era Istrefi, është një ndër këngëtaret më të dashura për shqiptarët. Angazhimet e saja jashtë Kosovës i sjellin fitime të mëdha këngëtares dhe domosdoshmërisht edhe shpenzimet e saja janë të tilla.

Era shumë rrallë përpiqet të tregojë detaje nga jeta e saj luksoze, mirëpo veshjet e saj të firmave flasin vetë.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram disa fotografi ku shfaqet e veshur me një xhaketë të markës “Prada”, ndërsa faqja “Shqip Closet” në ka zbuluar sa i ka kushtuar këngëtares kjo veshje.

Për këtë xhaketë, artistja ka shpenzuar 2 mijë e 250 euro.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...