Era Istrefi kështu përmallohet për motrën tjetër të familjes Nitën

Era Istrefi përmallohet për motrën tjetër të familjes Nitën, e kujton përmes pozave atraktive.

Këngëtaret e njohura të skenës Nora dhe Era Istrefi kanë pasur gjithmonë vëmendjen e mediave.

Më në hije ka qëndruar gjithmonë motra e tyre e dytë, Nita, e cila nuk ka preferuar jetë pjesë e showbizit dhe paraqitjet me motrat e tyre i ka pasur të rralla.

Ajo jeton prej vitesh në Londër larg familjes, teksa nuk është prezentë as në rrjetet sociale.

Ka qenë së fundmi Era, ajo e cila ka treguar përmallimin për motrën e saj të dytë, me të cilën nuk është takuar prej muajsh.

Era ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory disa fotografi ku shihet mjaft atraktive, teksa pozon pranë Nitës.

Dy motrat duken tejet tërheqëse, ndërsa marrin komplimente të shumta nga ndjekësit.

“Sa e mrekullueshme është motra ime Nita? Më mungon ajo dhe të qenit me të në Londër shumë”, ka shkruar Era në InstaStory.

Ajo dhe Nora përndryshe kanë qëndruar gjatë periudhës së izolimit në Prishtinë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !