Era Istrefi në një lidhje dashuri me Julian Perretan?! Këngëtari anglez: Kemi jetuar bashkë

Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur prej kohësh për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se ishin gjithmonë bashkë dhe komentet e ëmbla në fotot e njëri-tjetrin nuk mungonin. Megjithatë nëse janë shumë miq të afërt apo janë në një raport dashurie, e ka sqaruar vetë këngëtari anglez.Në një postim në Instastory, ai i është përgjigjur një ndjekësi që e pyet nëse ai dhe Era janë çift.

“Era Istrefi është shoqja ime më e mirë. E dua shumë! Kemi kaluar shumë gjëra bashkë! Kemi udhëtuar rreth botës bashkë! Kemi jetuar bashkë! Nuk mund të ishim më pranë se kaq! Ajo është e gjithë bota për mua”. Kjo përgjigje ka konfuzuar me siguri akoma më shumë ndjekësit, teksa këngëtari anglez pranon se Erën e ka shoqe dhe asgjë më shumë.

The post Era Istrefi në një lidhje dashuri me Julian Perretan?! Këngëtari anglez: Kemi jetuar bashkë appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !