Ermali shfaqet duke kërcyer me një ‘arabe’, reagimi i Arianës ka habitur të gjithë

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Se fundmi Ermali dhe Ariana kanë marrë pjesë në një ndeje private. E aty nuk kanë munguar as valltaret në stilin e ‘arabëve’.

Vallëzimit të saj nuk i ka rezistuar burri i Arianës, Ermali.

Ai shfaqet duke e dridhur me ‘arabën’, ndërsa Ariana e ka gjiruar gjithë ngjarjen.

Duket se Ariana nuk është bërë xheloze që burri i saj po kërcën me një valltare joshëse. /ORAinfo/

Për me tepër shikoni si e dridh belin Ermali…