Është nënë e dy fëmijëve, Ryva ekspozon trupin si ‘peshk’ në këtë fustan të ngushtë

Ryva Kajtazi, është një personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo vazhdon të jetë më shumë e angazhuar në profesionin e saj si këngëtare, se sa si aktore, shkruan ORAinfo.

Përveç se është një grua shumë e suksesshme në punën e saj si artiste, ajo është edhe një nënë shumë shembullore, pasi kujdeset shumë për dy fëmijët e saj.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, linjat e saj trupore do t’i dëshironte çdo femër.

Ryva se fundmi ka publikuar disa imazhe e veshur me fustan të ngushtë dhe të gjatë.

Në këto imazhe, ajo ka ekspozuar turpin e saj si ‘peshk’.

E ajo që bie në sy është vëna në pah e gjoksit të saj gjigant në këtë fustan të hapur. /ORAinfo/