Është nënë e katër fëmijëve, por barku i Arianës është si i një 20 vjeçareje

Është një prej emrave më të përfolur nga publiku Kosovar.

Është fjala për Ariana Fejzullahun, bashkëshorten e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, përcjell ORAinfo.

Ariana njihet për paraqitjet plot stil e gjithmonë në top-formë.

Ajo nuk mungon me postime në rrjete sociale as në këto ditë kur ajo dhe familja e saj janë izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Ariana sot ka publikuar një foto ku shfqet e veshur në mënyrë sportive.

Ajo nuk ka hezituar në këtë imazh të ekspozoj pak edhe barkun e saj ‘petë’.

Në këtë foto trupi i Arianes po duket si i një 20 vjeçareje. /ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !