Fero: Mos u merrni me mu, jam shumë i keq

Arieta Vula-Pozhegu: Industria kosovare e drurit, konkurruese në Evropë

Kënga e re e publikuar nga Fero ishte një diss drejtuar Unikkatilit, Mozzikut dhe Getinjos.

Kështu e bëri të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, ku kishte publikuar një pjesë të këngës teksa i ka etiketuar të tre artistët.

Ka pasur reagime të shumta nga ndjekësit e reperëve, të cilët duket se kanë tentuar edhe t’ia hakojnë llogarinë në Instagram.

Përmes disave videove në “Instastory”, Fero i këshilloi ata që të mos merren me të sepse është shumë i keq.