Festë e madhe në ditëlindjen e djalit të Almedës dhe Tolgahanit

Puthje dhe përqafime, çiftet nuk përmbahen në rrugët e Italisë (FOTO)

Brenda festës së ditëlindjes së djalit të Almedës dhe Tolgahanit.

Sot është një ditë e veçantë për modelen shqiptare, Almeda Abazin dhe aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, pasi që sot djali i tyre Efehan feston ditëlindjen e parë.

Urimet për ditëlindjen e parë të djalit çifti ka pranuar që nga mëngjesi. Edhe pse janë të vetizoluar në shtëpi, Almeda dhe Tolga kanë organizuar një festë në shtëpi.

Oborri i shtëpisë së tyre ishte rregulluar sikur në skenat e filmave të animuar, teksa nuk mungoi edhe torta për Efehanin.

Disa pamje nga kjo festë i ka publikuar Almeda.

Puthje dhe përqafime, çiftet nuk përmbahen në rrugët e Italisë (FOTO)

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !