Fifi: Ku s’ka vizion, s’ka shpresë

Filloreta Raçi- Fifi, si çdo artist edhe kjo është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Duke shfaqur imazhe të ndryshme, vëmendje marrin edhe përshkrimet që ajo bënë, shkruan “Kosovarja”.
Së fundi, ajo ka postuar një fotografi ku është shfaqur në formë të mirë derisa ngjyrat e saj janë bardh e zi.

“Ku s’ka vizion, s’ka shpresë”, ishte shkrimi i këngëtares.

Ndërsa nuk munguan as pëlqime dhe komentet pozitive.