Fjolla bëhet sërish nuse, vendos në kokë…!

Kur do lejohen udhëtimet brenda Europës? Merkel zbulon planin e Gjermanisë

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj, ku shfaqet tepër atraktive ndërsa veshja e saj me stil gjithmonë bie në sy.

Edhe gjatë kohës së qëndrimit në karantinë ajo nuk e ka lënë anash dukjen e saj.

Se fundmi ajo ka pubilikuar një foto ku shfaqet e grimuar rëndë dhe në kokë ka vendusr një kralincë.

Kaq joshëse po duket ajo në imazhin e fundit. /ORAinfo/

Kur do lejohen udhëtimet brenda Europës? Merkel zbulon planin e Gjermanisë

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !