Forbes shkrim për dhëndrin e Jozefina Topallit/ Megi: Jam krenare për ty

Vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli ka zgjedhur të ketë një profil të ulët në media. Megi kohët e fundit është bërë nënë, ndaj gjithë përkushtimin e saj tashmë e zë vogëlushi. Megjithatë shpesh herë ajo poston në rrjetet sociale copëza nga jeta e saj e përditshme. Pasi u bë publike lidhja e saj me Angjelin Serreqin, Megi nuk i fsheh më pozat e partnerin. Por postimi i fundit që ka bërë në Facebook tregon më shumë sesa marrëdhënien e tyre. Mesa duket Angjeli është një emër i suksesshëm edhe jashtë vendit. Forbes i ka dedikuar kompanisë së tij një artikull, fakti ky që nuk kishte sesi mos të bënte krenare Megin.

Statusi i Megi Topallit

Forbes flet per kompanine e Angjelin Serreqi-t bashkethemelues dhe drejtues i Angel1.

Jam krenare per ty!

Esercizio fisico, alimentazione sana e tecnologia: la formula perfetta per affrontare la Fase 2 dell’era Covid-19

The post Forbes shkrim për dhëndrin e Jozefina Topallit/ Megi: Jam krenare për ty appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !