Foto/ Kush është 27 vjeçari shqiptar që theri me thikë ish të dashurën e tij se e pa me tjetrin

Reklama

Mediat italiane kanë zbuluar pak më parë identitetin e shqiptarit që qëlloi me thikë ish të dashurën e tij greke.

Ai është Jetmir Kurtsmajlaj, 27 vjeç. Ndaj shqiptarit rëndon akuza e “vrasje në tentativë” pais qëlloi me thikë ish partneren.

Krimi u bë sepse shqiptari u bë xheloz kur e pa ish të dashurën me një tjetër në krahë. Ai e qëlloi në bark, gjoks dhe në qafë.

Për fat të mirë, 20 vjeçarja është jashtë rrezikut për jetën. Kurtsmajlaj u arrestua menjëherë nga karabinierët, ndërsa kalimtarët panë vajzën të mbuluar me gjak dhe bënë thirrje për ndihmën e parë

The post Foto/ Kush është 27 vjeçari shqiptar që theri me thikë ish të dashurën e tij se e pa me tjetrin appeared first on Zonë E Lirë.

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...