FOTO/ Momenti i tmerrshëm i ekzekutimit të liderit të bandës së…

Disa pamje shqetësuese tregojnë momentin kur dy burra me maska ekzekutojmë me armë drejtuesin e bandës së motorristëve në Bronx të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Pamjet tregojnë dy persona të maskuar dhe armatosur me pistoleta me silenciatorë, të cilët dalin nga një automjet tip Jeep, për të vrarë 51-vjeçarin Francisco Rosado.

51-vjeçari Rosado, i njohur si lideri i bandës së njohur të motoristëve Pagan Motorcycle Club u qëllua disa herë nga atentatorët dhe ndërroi jetë në vendngjarje për shkak të plagëve të marra.

Deri në këto momente asnjë person nuk është arrestuar nga policia për këtë ngjarje.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !