Foto/ Surpriza e veçantë e Big Bastës për Vesa Lumën: Do të martohesh për herë të dytë me mua?

“Nëse do të të porpozoja prapë; A do martohesh për herë të dytë me mua? Zgjidh “Po” ose “Jo”. Të dua!”, me këtë propozim e ka nisur mëngjesin e sotëm këngëtarja Vesa Luma, duke u surprizuar nga bashkëshorti i saj Big Basta.

Këngëtari tregon herë pas here surprizat kushtuar partneres së saj, përmes rrjeteve sociale. Por, këtë herë ka qënë Vesa ajo që ka zbuluar përmes një postimi në ‘Instastory’ surprizën e partnerit të saj.

Dyshja janë prej 5 vitesh të martuar dhe prindër të një djali. Ata prej pak kohësh jetojnë në Zelandën e Re, ku kanë nisur një jetë të re.

The post Foto/ Surpriza e veçantë e Big Bastës për Vesa Lumën: Do të martohesh për herë të dytë me mua? appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !