Fotografi e rrallë e ‘bilbilit’ të Mushtishtit nga dita e martesës, a po e dini për kë është fjala

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Gjatë kohës së karantinës, Remzia ka shpalosur albumin e martesës.

Me vello dhe në mesin e shumë të pranishmeve, Remiza dukej një nuse e bukur.

“Në vitin 1992 dita e martesës time, dhe me shumë ka njerëz poshtë andej kah oborri”, e ka përshkuar foton Rezmia. /ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !