Fotografi e rrallë nga dasma e Amit dhe Ermalit, 10 vite më parë


Kosovarët rezultojnë më së shumti pozitiv në Aeroportin e Frankfurtit

Është publikuar një imazh i këndshëm nga dasma e Amit dhe Ermalit.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditë më parë festuan përvjetorin e dhjetë të martesës së tyre.

Çifti festuan në një darkë romantike, në një ambient të dekoruar me shumë shije, teksa nuk munguan as dedikimet për njëri-tjetrin.

Së fundi, ishte Ami ajo e cila postoi një fotografi të rrallë nga dasma, ku dyshja dukesjin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“Vazhdojme pak me dasmen 09.09.2010”, ka shkruar ajo sipër imazhit të ëmbël.

Kosovarët rezultojnë më së shumti pozitiv në Aeroportin e Frankfurtit


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...