Home / SHOWBIZ / Fotografohet para pasqyrës
Fotografohet para pasqyrës

Fotografohet para pasqyrës

Fotografohet para pasqyrës

Është e njohur për zërin e saj unik.

Përveç zërit, këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Arta Bajrami, është e njohur edhe për linjat e saj përfekte.

Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e fundit të bëra nga këngëtarja prishtinase.

Bukuroshja shqiptare shfaqet shumë elegante me një fustan të gjatë, ku vë në pah linjat perfekte trupore.

“S’ke dite me m’dashte” është projekti i fundit i Artës. Këtë projekt e publikoi më 16 korrik dhe numëron mbi 700 mijë klikime. /KosovaToday/

Fotografohet para pasqyrës

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 15, 2019 2:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=460020
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fotografohet para pasqyrës Fotografohet para pasqyrësRating: 4.8