Eto’o zbulon planet e Barcelonës me Messin

Eto’o: E di që Laporta ka një projekt interesant për Messin. Me Lionel Messin e vendosur

Aguero pritet t’i kryej testet mjekësore tw gjiganti evropian

Sergio Aguero pritet t’i bashkohet Barcelonës. Duket se hapi i radhës i Sergio Agueros në karrierën

Konfirmohet, Barcelona në negociata direkt me sulmuesin e njohur

Memphis Depay pritet që gjatë verës t’i bashkohet Barcelonës. Holandezi u largua nga agjencia SEG dhe

Lamtumirë Dybala, Juventus gjen zëvendësuesin

Juventus: Largohet Dybala, vjen Aguero. Fatet e Sergio Agueros dhe Paulo Dybalas mund të lidhen pasi

Luftë e madhe, 5 klube bëjnë ofertë për Agueron

Sergio Agueros do të largohet në fund të sezonit nga Manchester City. Juventusi dhe Interi janë