Gattusos i vihet pas dy lojtarëve të Milanit

Zbulohen prapaskenat se si Ronaldo po e kërkon largimin nga Unitedi

Valencia po synon të bëjë një goditje të dyfishtë në ‘San Siro’.

Skuadra spanjolle i ka besuar stolin legjendës së Milan, Gennaro Gattuso, dhe ky i fundit dëshiron të bëjë pazare pikërishte tek ish-skuadra e tij.

Gattuso po kërkon dy lojtarë për repartin e mesfushës – një me aftësi defensive një me ofensive.

Raportimet e mediave italiane dhe spanjolle thonë se Gattuso pëlqen Bakayoko dhe Samu Castillejo, përcjell lajmi.

Zbulohen prapaskenat se si Ronaldo po e kërkon largimin nga Unitedi

Dyshja me shumë gjasë do të largohen nga Milani gjatë kësaj vere por nuk kanë gjetur akoma skuadrën.

Valencia duket alternativë e mirë sidomos për spanjollin Castillejo, por edhe për Bakayoko që sezonin e kaluar luajti si i huazuar te Chelsea.

Zbulohen prapaskenat se si Ronaldo po e kërkon largimin nga Unitedi