Gecaj flet për Vjosa Osmani e Haxhi Avdyli, i quan të pabesë

Mustafa thotë se Bulliqi ka qenë shkaktar që sot Kosova nuk e ka liberalizimin e vizave

Gecaj ka thënë se Vjosa Osmani dhe Haxhi Avdyli janë të pabesë.

Shefi i kabinetit të MPB’së, Bajram Gecaj, i ka quajtur të pabesë anëtarët e LDK’së, Vjosa Osmani dhe Haxhi Avdyli.

“Institucioni ynë kombëtar i BESËS SHQIPËTARE është ndërtuar mu për shkak të pabesëve si Vjosa Osmani e Haxhi Avdyli!”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook.

Osmani është përjashtuar nga të gjitha pozitat brenda partisë.Ajo ishte kandidate e LDK’së për kryeministre por gjërat ndryshuan kur ajo nuk përkrahu mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti.

Ndërkohë Avdyli i ka dalë në krah asaj derisa së fundi e ka quajtur komunist kryetarin e LDK’së, Isa Mustafa.

Mustafa thotë se Bulliqi ka qenë shkaktar që sot Kosova nuk e ka liberalizimin e vizave

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !