Genta dhe i dashuri i saj kështu shijojnë përqafimin

Kështu e shijojnë përqafimin Genta dhe i dashuri i saj.

Genta Ismajli ka goditur që nga momenti kur ka bërë publike dashurinë e saj.

Me një raport superior që kanë dyshja ndërmjet veti, nuk po ndalen duke ndarë imazhe të ndryshme, shkruan Kosovarja.Përveç kësaj, shpesh ata shihen duke shkëmbyer përqafime e që nuk hezitojnë as t’i ndajnë me ndjekësit e tyre.

Këtë e dëshmon edhe imazhi i radhës, ku shihen duke shijuar në maksimum përqafimin çifti i njohur.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.
Per HOSTING Qe te krijoni nje webfaqe kliko ...
InterServer Web Hosting and VPS

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !