Genta duket krejt ndryshe në fitnes


Fytyra e Gentës duket krejt ndryshe në fitnes.

Genta Ismajli është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë një këngëtare e dalluar, ajo shumicën e kohës kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Ani pse duket e veçantë shumicën e kohës, fytyra e Gentës befason me pamje nga fitnesi.

Këtë herë, shikojeni se sa shumë ndryshe duket e parregulluar dhe e pagrimosur.


Mundesia me shume...
Pamje me shume...