Geti me dedikim emocionues për Marinën


Geti i bën dedikimi dashurie Marinës me një foto pranë saj.

Geti kaloi pasditën me Marinën.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Dyshja kohë pas kohe ndajnë fotografi pranë njëri-tjetrit, me të cilat shfaqin momente të bukura që kalojnë bashkë.

Së fundi, ishte Geti ai i cili postoi një foto, ku shfaqet pranë Marinës, ndërsa në mbishkrimin e fotos shkruan” Me shpirtin @marina_vjollca“.

Në mesin e komenteve të shumta, nuk mungoi as ai i moderatores, e cila i shkruan “Shpirti jem je”.

Sa i përket projekteve muzikore, “Hajde te baba” titullohet projekti i fundit i Getit, në duet me Majkun.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...