Gëzimja kthehet në ditën e martesës, publikon këtë foto


Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës.

Edhe pse kanë kaluar dy vite që nga ai moment, Gëzimja dhe Hami kujtojnë momentet e bukura shpesh herë me ndjekësit e tyre.

Së fundmi ishte Gëzimja ajo e cila përmes një imazhi tejet të veçantë, tregojë bukurinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Me një kurorë në kokë teksa e ka kombinuar me një grim të rëndë, ajo po duket taman si princeshë e përrallave.

“Kthimi në kohë” ishte mbishkrimi I imazhit në të cilin mori pëlqime e komente të shumta.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...