Gëzimja shkon në dasmë, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

Gëzime Hamzaj, është njëra nga emrat më të përfolur në show-bizzin kosovar.

Që kur ajo u bë pjesë e familjes së njohur të këngëtares, Remzie Osmani, Gëzimja vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse nuk është e angazhuar në një profesion të caktuar, ajo më shumë merret me rritjen e vajzës së sak të vetëm, Emës.

Ajo sonte ka publikuar disa foto ku tregon se është bërë gati me shkua në dasmë.

E veshur me fustan të zi dhe me stil, Gëzimja po duket kaq joshëse. /ORAinfo/