Gëzimja sonte është bërë nuse për qejfin e Remzies

Me komplete të bukura e taka të larta, Shyhretja po duket si 20 vjeҫare me paraqitjen e fundit

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

Në një nga fotot e fundit, ajo shihet me veshje tradicionale dhe duket se është bërë nuse për qejfin e Remzies./ORAinfo/

Me komplete të bukura e taka të larta, Shyhretja po duket si 20 vjeҫare me paraqitjen e fundit

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !