“Gjaku s’bëhet ujë”, Presidenti Meta me një tjetër mesazh të koduar për Ramën dhe të tjerët

Kreu i shtetit i edhte rikthyer dekorimit të Vasil Laçit, me një mënyrë tjetër. Në rrjetin social Facebook, Presidenti Meta ka postuar një foto të pasaardhësit të Vasil Laçit, por duke dhënë një mesazh të koduar.

Ai shkruan se “Kënaqësi të takoja dje edhe Vasilin e ri, pasardhësin e Heroit tonë, Vasil Laçi, i cili mban me krenari emrin e Tij.

GJAKU NUK BËHET UJË!

Ndaj nderimi për Heronjtë që dhanë jetën për LIRINË mbetet i përjetshëm!

Nuk dihet se për këtë është ky mesazh, por situata e fundit politike, deklaratat e tij se do të jetë një “president danez”, duket qartë si një mesazh me shumë nënkuptime së pari për kryeministrin Rama, por edhe për Bashën.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !