Gjyshja 103-vjeçare ‘lutet’ për kryeministrin: Inshalla po këput mish Rama, të vijë tek unë dhe…

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte nënë Xhemilja, 103 vjeçe. Nënë Xhemilja kuron personat që kanë dhimbje të trupit (në gjuhën popullore, ka këputur mish).

Gjatë fjalës së saj ajo tha se ka një dëshirë t’i japë dorën kryeministrit Edi Rama. “Inshalla po këput mish, të vi tek unë t’i lidh mishin”, thotë nënë Xhemilja.

“Edi Ramës i jap dorën dhe kërkoj që të më japë dorën, inshalla po këput mish të vi tek unë t’i lidh mishin. Nuk kam çfarë të themi më tani”, u shpreh nënë Xhemilja.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !