Gold Ag i reagon ashpër Xhevdet Pozharit pasi sulmoi Nasim Haradinajn: O i paditur

“Akoma të dua”, reagimi i Bora Zemanit befason të pranishmit në ditëlindjen e saj

E sulmoi Nasim Haradinajn, Gold AG i reagon Xhevdet Pozharit: Shyqyr kena pas trima si Nasimi në luftë

Ai njihet si mbështetës dhe përkrahës i madh i UÇK-së.

Reperi, Gold AG i ka reaguar analistit, Xhevdet Pozhari pas deklaratës së tij lidhur me veteranin e akuzuar në Hagë, Nasim Haradinaj.

Postimi i plotë i reperit pa ndërhyrje:

“Çdo krijesë që ka shpirtë derdh lot o i paditur. Zoti nuk i ka kriju lotët veç për gra ose për të ligë, përkundrazi një sy që loton dije që zemra është e gjallë por ka dhimbje. Shyqyr kena pas trima si Nasimi në luftë se me pas prit prej juve që nuk qani hala zastavat nëpër Kosovë kishin patrullu. LIRIA KA EMËR UÇK”.

“Akoma të dua”, reagimi i Bora Zemanit befason të pranishmit në ditëlindjen e saj

Lajme me shume...