Gresa dhe Engji të pandashme, edhe këtë veprim e bëjnë kur dalin me shoqe!

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Duke qenë një këngëtare tejet e pëlqyer ajo është një ndër më të përfolurat e publikut, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Engji është shumë aktive edhe me postime në Instagram.

Sot ajo dhe Gresa kanë dalur me shoqëri, ku të dyja dukeshin mjaftë bukur.

Edhe pse me shoqëri, ato nuk ‘durohen’ pa e bërë edhe një foto afër njëera-tjetrës./ORAinfo/